دانلود طرح بنر کربلا

Category

بنر کربلایی ۰۲

بنر کربلایی ۰۱

بنر کربلایی اربعین ، بنر کربلایی ، بنر اربعین

 

 

چاپ بنر چیست ؟

چاپ بنر – بنر متریالی از جنس پلاستیک می باشد که در فضای بیرون ( OutDoor ) نصب می شود که به همین دلیل از سایزهای بزرگتری نسبت به پوستر و پلات لمینت به کار گرفته می شود . بنرها به دلیل نوع متریال و دستگاه چاپ مخصوص خود از قیمت بسیار پایین تری نسبت به پلات و لمینت برخوردارند .

چاپ بنر یکی از ابزار تبلیغاتی است که برای تمامی شغل ها و اصناف کاربرد منحصر به فرد خود را دارد. بنر برای انواع فروشگاه ها، رستوران ها، مراکز خدماتی، مراکز درمانی، سازمان های دولتی و خصوصی، بانک ها، اصناف و تمامی کسب و کارهایی که ذکر نشدند کارایی دارد؛ همچنین برای انواع رویدادهای فرهنگی ( پیام های آموزشی شهرداری )، مذهبی ( تبریک و تسلیت ) و همینطور رویدادهای ملی و بین المللی و سیاسی ( بخشی از سخنرانی رئیس جمهور ) کاربرد دارد.

به دلیل جنس متریال بنر که قابلیت ضد آب و مقاومت در برابر سرما و گرما و همچنین قیمتی بسیار پایین تر از سایر ابزار لارج فرمت دارد، از محبوبیت بالایی برای تبلیغات برخوردار است.

بیشترین متریال بنر از کشورهای چین و کره وارد می شوند و گرماژی بین ۸ اُنس و ۱۳ اُنس دارا می باشند. تفاوت بنر چین و کره در نوع مقاومت و نوع چاپ آن است. بنرهای کره ای از مقاومت بیشتر و کیفیت چاپ بهتر و بالاتری برخوردارند و به زبان ساده تر، رنگ راحت تر و بهتر روی بافت بنر کره ای می نشیند.

5 اکتبر, 2019